Změna barvy laku pomocí auto fólie

wrapping-změna barvy laku folii-autofolie

… je ideální řešení pro ty z Vás, kteří touží po odlišném originálním vzhledu svého vozidla, motorky, lodě…
Výhodou polepů vozidel, je převážně rychlá, relativně levná změna barvy. A následně také jednoduchá a rychlá návratnost k původní barvě vozu, což se o přelakování říct nedá.

Folie určené k těmto polepům jsou kvalitní, speciálně upravené, zátěžové, proto Vaše vozidlo bude navíc i chráněno před kamínky, větvemi, solí v zimě, v létě před hmyzem, v myčce proti kartáči. Při kvalitně odvedené práci odborníkem, jde v podstatě o dokonalou konzervaci laku….více v sekci Ochrana laku folii

Barevně se tu najde každý. Kromě klasických barev folie nabízí barvy metalické, perleťové, chameleony, 3D carbony, imitace kůží, hliníku, chromu.

    

         Vzorník folií na auto                 vzorník 3D folie

 


Je možné na ně tisknout vzory, fotky, texty, laminovat je. Tudiž jsou vhodné pro celotištěné reklamní polepy, ideální pro barevné sjednocení firemních autoparků….více v sekci Reklamní polepy aut

Trvanlivost a odolnost folie vůči UV záření ji poskytuje stálobarevnost a tím pádem např.umožňuje výměnu pouze samotného poškozeného dílů. Není třeba přelepovat celý vůz. Navíc lze folie u havarijního pojištění připojistit.
Chovat se k nim můžete jako k laku. Lze je mýt v myčce. Lehce brousit, samozřejmě i leštit.
Díky schopnosti průtažnosti a síle folií (100 mic i více.) nám folie umožní potáhnout téměř všechny díly jakékoliv karoserie jedním kusem – beze spojů.

Celopolep Classic – jde o klasický, dá se říct jednoduchý polep všech, na první pohled viditelných částí karoserie. Folie je ukončena tak, aby z různých pohledových uhlů nebyl vidět původní lak, barva.
Avšak ne vždy, je Classic dostačující. V případě velké barevné rozdílnosti laku a folie, kdy např. vůz je bílý a folii zvolíte modrou, tak Vám může vadit, že při otevření dveří, kapoty, kufru je vidět původní barva laku bílá.
Proto nabízíme také celopolep Exclusive – kdy odborně demontujeme určité části karoserie a polepíme i vnitřní časti vozu.
Doba instalace je individuální, ale převážně 1 – 3 dny( 3..u větších aut nebo celopolepu Exclusive)
            
Odborně nainstalovanou kvalitní fólii mnohdy nerozeznáte od laku

Jak jsme již zmiňovali, návrat k původní barvě svého vozu je jednoduchý a rychlý. Při odstraňování kvalitní folie, je zaručena snadná demontáž včetně lepidla . Původní lak zůstane nepoškozen.
V některých jednodušších případech zvládne demontáž zákazník i sám. Samozřejmě službu demontáže celopolepu nabízíme také.

Chcete si vybrat barvu…udělat nezávaznou kalkulaci…grafický návrh nebo poradit jinak? Kontaktujte nás, se vším Vám pomůžeme info@folisom.cz nebo +420 777888351


Originalita odlišnost VELKÝ VÝBĚR stálobarevnost ochrana   snadná demontáž  dlouhodobost  ODOLNOST samozhášivé    připojistitelné  motorky  tvárné  celopotisk   lodě     100mic  auta   atestované   opravitelné      ExcLuSiVe  stabilní