Ochrana laku fólií

folie na ochranu laku FOLISOM

Folie na ochranu laku jsou speciálně zátěžově upravené tak, aby Váš vůz byl dokonale nebo aspoň dostatečně povrchově chráněn. Záleží, jaký typ folie a rozsah polepu zvolíte. Je možné s nimi potáhnout celý automobil, ale převážně se aplikuje na části karoserie, které nejvíce trpí – kapota, přední blatníky, nárazníky(hl. přední), prahy, zrcátka, pod střešní nosiče, kliky, pod klikou i kolem zámků, přední světla.
Polepené části karoserie jsou chráněny před kamínky, větvemi, solí v zimě, v létě před hmyzem, v myčce proti kartáči. Při kvalitně odvedené práci odborníkem, jde v podstatě o dokonalou povrchovou konzervaci laku.

 

ochrana laku folii carshield xpel


Ochranné folie zachovají původní barvu vašeho laku, jelikož jsou čiré, bezbarvé. Je ale také možné zvolit fólií ochranou MAT, která udělá z jakéhokoliv laku barvu matovou.

ochrana laku folii carshield xpelFólie na ochranu laku je dobré instalovat na nové, ještě nepoškozené díly. Nejlépe přímo u prodejce vozů, přímo na salonu, pokud je to samozřejmě po domluvě možné.
Doba instalace je individuální. Záleží na rozsahu polepu. Při instalaci pouze na přední část vozu – 1 den. Při aplikací na celý vůz – 2 dny.
 TYPY POLEPŮ

StoneProtect SHINE/MAT
…momentálně zatím nejrozšířenější dostatečná ochrana polepených částí Vašeho vozu. Nabízíme v provedení lesklá nebo matná. Záruka na fólii i práci je dvouletá.

CarShield SHINE
…opticky jasná, vysoce lesklá, neviditelná ochrana laku. Uretanová fólie s extrémně vysokou pevností a odolností proti protržení, která nijak neomezuje barevný odstín laku karoserie. A zajistí mu ochranu až na dobu 6 let.


Ochranný polep není určený pouze pro majitele vozů. Lze jim potáhnout i motorky, čtyřkolky, cyklistická kola, kočárky, helmy, snowboardy...

Chcete ochránit Váš vůz, udělat nezávaznou kalkulaci nebo se na cokoliv zeptat? Kontaktujte nás na info@folisom.cz nebo +420 777888351