O nás

Děláme práci která nás 100% baví a naplňuje. Věnujeme se ji už téměř 10 let. Jsme na profesionální úrovni. Kvalita, spolehlivost, rychlost a garance jsou našimi zásadami.

Pracujeme s materiály kvalitních světových značek, jako jsou např. KPMF, BRUXSAFOL, 3M, Hexis, Avery Dennison, Oracal

Nainstalovali jsme již desítky tisíc m2 okenních folií, stovkám aut jsme změnili jejich barvu nebo je ochránili. Sjednotili jsme barevně i reklamou několik firemních autoparků. Výškové práce pro nás nejsou překážkou. Neodradí nás jakákoliv velikost ani obtížnost polepu. U Vašeho projektu můžeme být od samotného počátku, což je nápad – dále výběr vhodné folie, materiálu – kalkulace – výroba – konečná realizace – garance a rychlé vyřízení reklamace je samozřejmostí.

Našimi zákazníky nejsou jen renomované velké firmy (autosalony, autoservisy, reklamní agentury, distributoři folií), ale i menší, zcela běžní zákazníci. Ke všem zakázkám, větším i menším přistupujeme naprosto stejně, zodpovědně. Za prací cestujeme po celé ČR. Prostory pro instalace se nachází v Praze, Prostějově, Olomouci, na Příbramsku nebo Plzeňsku. Máme dostatek místa pro aplikace i na dodávky, menší lodě, obytné vozy.

Nezdráhejte se nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, ať už mailem info@folisom.cz nebo telefonicky na +420 777888351   kpmf-folie       bruxsafol-folie    3M-folie   arlon-folie     avery-folie     hexis-folie     spandex-folie                                                                         orafol-folie     fusion folie