Reklamní polepy aut

Reklamní polepy aut

Reklamní polep vozu patří mezi oblíbené a hlavně účinné typy reklamy. Je to velice dobrá a cenově přijatelná investice do zviditelnění vaší firmy.

Zhotovujeme reklamní polepy všech druhů osobních, nákladních i užitkových vozidel. Nabízíme komplexní služby, od grafického návrhu, přes výrobu až po samotnou instalaci polepu.

Preferujeme individuální přístup ke klientovi. Najdeme to nejvhodnější řešení jak finanční tak i časové.
Reklamu na Vaše vozidlo je možné umístit několika způsoby, které se mohou i kombinovat. Nejefektnější je tzv. CELOPOLEP TIŠTĚNOU GRAFIKOU. Na folii je možné natisknout cokoliv Vás napadne. Nabízíme dlouholeté i krátkodobé celopolepy. Což je ovlivněno hlavně výběrem folie a laminací. Levnější variantou než celopotisk je polep ŘEZANOU GRAFIKOU. Na určitá viditelná místa vozidla se nalepí důležité informace, kontaky na firmu, loga, slogany.

Vaší reklamu je také možné natisknout na speciální děrovanou okenní folií, dokonce i způsobem propojení s celepolepem vozidla. One Way Vision – Vista Wiew - folie okenní děrovaná je díky ± 50% perforaci z vnitřní části vozu směrem ven krásně průhledná.

Reklama-reklamni-polepy-reklama-na-okna

 

Pro zviditelnění je možné zvolit například folie FLUORESCENTNÍ – folie barev fixových zvýrazňovačů – jasné až zářivé (viz. Vozidla rychlé záchranné služby). Pro řezané texty, loga, kontakty folie REFLEXNÍ – folie s efektem odrazky (viz. policejní vozidla).
MAGNETICKÉ FOLIE – snadno odnímatelné. Použitelné pouze když je potřeba.

Pokud nemáte podklady pro výrobu připravené, jsme schopní je pouze na základě Vaší vize domyslet, vytvořit a připravit pro výrobu. Pro nezávazné informace či kalkulaci pište na info@folisom.cz nebo volejte na +420 777888351