Reklama - reklamní polepy

reklama-reklamni-polepy

Realizujeme reklamní polepy, interiérové i exteriérové v jakémkoliv rozsahu. Převážně se jedná o polepy výloh obchodů, provozoven a reklamní polepy aut.
Váš reklamní polep, výlohu bezplatně zaměříme. Náš šikovný grafik vytvoří grafický návrh přímo na fotografii a zkušený tým polep zrealizuje, kdekoliv v ČR.

Druhy reklamních polepů

     ŘEZANÁ reklama – nejstarší forma reklamních polepů, kdy řezací plotr vyřeže     do folie písmena, čísla nebo jakékoliv jiné objekty. Vhodné využít pro telefonní kontakty, emailové adresy, slevové oznámení, otevírací doby a jakákoliv jiná reklamní sdělení, která se mohou v průběhu dlouhodobé reklamy měnit.
     VELKOPLOŠNÝ-PLNOBAREVNÝ TISK – na jakoukoliv fólii, lze cokoliv natisknout. Převážně se ale tiskne na fólii bílou polymerickou, nebo nejlépe litou, transparentní nebo děrovanou, přidá s UV laminace, která chrání potisk před odíráním a UV zářením.

Materiály, které používáme

Litá folie (5-7 let)
– jsou dražší variantou, ale rozdíl v ceně oproti foliím válcovaným (polymerické a monomerické) časem vyplatí. Doporučujeme a používáme je pro DLOUHODOBÉ řešení reklamy. Pro nerovné, nepravidelné podklady. Pro extrémní exteriérové
polepy. Pro profesionální převlek aut do jiné barvy viz. Změna barvy laku
Vysoce přizpůsobivé – rozměrově stabilní – odolávají smršťování – vysoce odolné proti blednutí – odolné proti chemikáliím – široký výběr v barevnosti i texturách.
Polymerické folie (2-3 roky)
- nedosahují takové stability nebo odolnosti jako lité folie, ale určité omezení smršťování u nich funguje. Používáme pro méně náročné řešení reklamy. Na pravidelné, rovné povrchy.
Monomerické folie (krátkodobé)
- cenově nejpříznivější válcovaná folie, avšak opravdu jen pro krátkodobé řešení reklamního polepu. Vůbec nejsou vhodné a ani je nepoužíváme pro polepy aut, extremní exteriérové reklamy – smršťují se, blednou.
Použitelné pro interiérové polepy například výloh, akční slevy..atd.
Translucentní folie
- folie používáme pro světelné reklamy. Prosvícení a nasvícení vytvoří zajímavý vizuální efekt. Bez nasvícení, vypadá folie jako běžná. Použitelná pro řezanou reklamu i tisk.
Fluorescentní folie
- folie barev fixových zvýrazňovačů – jasné až zářivé…viz vozidla rychlé záchranné služby.
Reflexní folie
- fungují na principu zpětného odrazu světla. Světlo např. ze světlometu vozidla je odráženo zpět k očím řidiče, tudíž je reklamní polep(tel.číslo, webové adresy, atd.) jasně viditelné i ve večerních hodinách.

Transparentní folie (čirá, průhledná)
- používáme pro velkoplošný tisk, kde je požadován průhled do prostoru za reklamou. Folie je průhledná, grafika není přes celou výlohu, tudíž do i z prodejny je vidět a jde tam i spoustu denního světla. Folie tohoto typu se také používá k Ochraně laku vozů.

Design folie – digitálně potištěné
- jsou optimálním řešením pro flexibilní design zasklených ploch. Na rozdíl od přímého tisku na sklo lze potištěnou fólii ze skla bezezbytku odstranit, bez nákladů a poškození skla, což je optimální pro měnící se design skla. Více v sekci Dekorační a designové folie

Perforované folie (Vista Wiew, One Way Vision)
- speciální jednostranně průhledná fólie. Určená pro potisk a laminaci. Díky svému děrovanému povrchu ± 50% je ze strany nepotištěné směrem ven průhledná. Hodně používáme na reklamní polep oken aut.
Reklama-reklamni-polepy-reklama-na-okna
Nevíte si rady, nemůžete si vybrat? Ozvěte se nám, my Vám se vším pomůžeme. Od začátku až do konce... info@folisom.cz, +420 777888351