Dekorační a design fólie

design-kosticky-folie-mat-piskovane-sklo

Nové možnosti pro interiérovou architekturu a práci se světlem otevírají dekorační, interiérové, privátní fólie.
Široká paleta vzorů, uspokojí i velmi náročná přání. Zvoleným vzorem fólie lze krásně vylepšit design interiéru, aniž by se jakkoli omezila celková propustnost světla. Zadrží 99% UV záření a také Vám zajistí určité soukromí.
Fólie se hodí na prostorové přepážky, skleněné dveře, výlohy prodejen, okna koupelen…

dekoracni-designove-folie


Ačkoli tento typ fólií není přímo konstruován jako bezpečnostní, jejich vysoká pevnost proti roztržení výrazně snižuje nebezpečí úrazu sklem. Jako příklad mohou sloužit pěkné, ale ne právě bezpečné skleněné dveře. Decentní dekorační fólie zde může nahradit optický varovný signál a v případě kolize zabrání těžkým řezným poraněním roztříštěným sklem.
Mezi nejvyhledávanější z privátních fólií patří fólie matová, imitující pískované sklo. Která zcela zneprůhlední sklo, ale zachová prostup světla.
matova-dekoracni-folie-piskovane-skloDESIGN FOLIE - DIGITÁLNÍ TISK NA FÓLIE

Široké možnosti použití:
-  fotografické obrazové motivy, loga, texty, dekorace nebo ornamenty

Design fólie jsou optimálním řešením pro flexibilní design zasklených ploch. Na rozdíl od přímého tisku na sklo lze potištěnou fólii ze skla bezezbytku odstranit, bez nákladů a poškození skla, což je optimální pro měnící se design skla.

Digitální tisk na fólii je mnohem levnější než přímý tisk na sklo.

Okno není nutné demontovat – u přímého tisku na sklo by to bylo nevyhnutelné.
Fólie mají i další užitné vlastnosti, jako bezpečnost, tepelnou izolaci, ochranu proti UV záření.

Chcete vidět všechny vzory privátních folií, zeptat se něco dalšího nebo udělat nezávaznou kalkulaci? Piště na info@folisom.cz nebo zavolejte +420 777888351